
МАУНФЕЛЬД Ли Исла 39 бежевый сорғыш
- Бар
- Коды:103238837
259 390 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сәнді орындалуы мен техникалық сипаттамаларының арқасында әдеттен тыс сорғыш кез келген заманауи асүйдің интерьеріне тамаша үйлеседі. Корпус екі бөліктен тұрады - ас үй төбесінің биіктігіне байланысты ұзындығы 110 см болатын негізгі корпусты пайдалануға немесе қосымша корпусты бекітіп, ұзындығы 147 см сорғышты алуға болады.
Аралдық асүйде орнатуға болады. Бұл модель екі режимде жұмыс істейді: бұру (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Тот баспайтын болаттан жасалған, ыстыққа төзімді бежевый жабыны бар цилиндрлік корпус плитаның үстіндегі төбеге орнатылады. Сорғыштың төменгі жағында алюминийден жасалған көп қабатты май ұстағыш сүзгі орналасқан. Ол оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артқы жарығы бар электронды басқару желдеткіштің 4 режимінің бірін таңдауға, таймерді орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 2 жарықдиодты шамды (2 Вт) қосуға мүмкіндік береді.
Мотордың қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1050 м3/сағ жетеді, бұл оны өте үлкен асүйде пайдалануға мүмкіндік береді (40 шаршы метрге дейін). Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 дБ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Арал |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Корпустың түсі | сарғыш |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 264 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 1475 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Салмақ | 20 кг |
- Бағасы: 259 390 ₸



