
Сорғыш MAUNFELD Bath Plus 402IL ақ
- Бар
- Коды:119798131
359 590 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сенімді электронды басқару желдеткіш жылдамдығының 4 режимінің бірін таңдауға және артқы жарығын қосуға мүмкіндік береді.
Қуаты 3,5 Вт екі шамнан тұратын заманауи жарық диодты жарықтандыру жұмыс аймағын тамаша жарықтандырады.
Қуатты қозғалтқышы 260 Вт және шудың оңтайлы деңгейі 52 дБ болатын сорғыш пісіру процесінен толық ләззат алуға мүмкіндік береді.
1150 м3/сағ жоғары өнімділік пісіру кезінде және одан кейін таза ауаны қамтамасыз етеді.
Алюминийден жасалған көпқабатты май ұстағыш сүзгі сорғыштың көпжылдық үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді.
Сорғыш екі режимде жұмыс істейді: бұру және қайта өңдеу.
Қуаты 3,5 Вт екі шамнан тұратын заманауи жарық диодты жарықтандыру жұмыс аймағын тамаша жарықтандырады.
Қуатты қозғалтқышы 260 Вт және шудың оңтайлы деңгейі 52 дБ болатын сорғыш пісіру процесінен толық ләззат алуға мүмкіндік береді.
1150 м3/сағ жоғары өнімділік пісіру кезінде және одан кейін таза ауаны қамтамасыз етеді.
Алюминийден жасалған көпқабатты май ұстағыш сүзгі сорғыштың көпжылдық үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді.
Сорғыш екі режимде жұмыс істейді: бұру және қайта өңдеу.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Сорынды түрі | Арал |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1150 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Ені | 400 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 1002 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 359 590 ₸









