
MAUNFELD Lee Wall 39 ұзын қара сорғыш
- Бар
- Коды:135259681
349 590 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Бірегей тартпа арқасында бірегей орындау подчеркнет қайталанбас дизайн сіздің үлкен асүй (40 ш.м. дейін). Модельде пайдаланудың екі мүмкіндігі іске асырылған: ластанған ауаны желдеткіш шахтасына тікелей бұру режимі немесе ауа массаларын рециркуляциялау және оларды алмастырылатын көмір сүзгілерінің көмегімен тазалау режимі.
Ыстыққа төзімді жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік пішінді корпус пісіру бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Төменгі жағында орналасқан арнайы көп қабатты май ұстайтын алюминий сүзгісі оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артқы жарығы бар сенсорлық басқару желдеткіштің 4 жұмыс режимінің бірін таңдауға, таймерді орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 4 жарықдиодты шамды қосуға мүмкіндік береді.
Мотордың қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1000 м3/сағ жетеді. Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 Дб.
Егер ас үйде сорғыш болмаса, онда ыдыс-аяқты дайындағаннан кейінгі иістер ас үйде ұзақ уақыт сақталады. Сонымен қатар, уақыт өте келе ас үй жиһазының ластануымен күресуге тура келеді. МАУНФЕЛЬД сорғышы бұл мәселені шешуге көмектеседі. Сорғышты қосу оңай: модельді ауаны шығару немесе қайта өңдеу режиміне орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 387 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Сүзгі | көмір, майлы |
| Сүзгіні ауыстыру индикаторы | Жоқ |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 1450 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Салмақ | 18.52 кг |
- Бағасы: 349 590 ₸









