
МАУНФЕЛЬД Ли қабырғасының ұзындығы 39 болат сорғыш
- Бар
- Коды:135261011
339 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Бірегей тартпа арқасында бірегей орындау подчеркнет қайталанбас дизайн сіздің үлкен асүй (40 ш.м. дейін). Модельде пайдаланудың екі мүмкіндігі іске асырылған: ластанған ауаны желдеткіш шахтасына тікелей бұру режимі немесе ауа массаларын рециркуляциялау және оларды алмастырылатын көмір сүзгілерінің көмегімен тазалау режимі.
Ыстыққа төзімді жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік пішінді корпус пісіру бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Төменгі жағында орналасқан арнайы көп қабатты май ұстайтын алюминий сүзгісі оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артқы жарығы бар сенсорлық басқару желдеткіштің 4 жұмыс режимінің бірін таңдауға, таймерді орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 4 жарықдиодты шамды қосуға мүмкіндік береді.
Мотордың қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1000 м3/сағ жетеді. Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 Дб.
Егер ас үйде сорғыш болмаса, онда ыдыс-аяқты дайындағаннан кейінгі иістер ас үйде ұзақ уақыт сақталады. Сонымен қатар, уақыт өте келе ас үй жиһазының ластануымен күресуге тура келеді. МАУНФЕЛЬД сорғышы бұл мәселені шешуге көмектеседі. Сорғышты қосу оңай: модельді ауаны шығару немесе қайта өңдеу режиміне орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 390 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 390 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Сүзгі | көмір, майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Таймер | Иә |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Дисплей | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 1700 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Салмақ | 18.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндіруші | Maunfeld |
- Бағасы: 339 990 ₸










