
Сорғыш MAUNFELD MZR 60 ақ
- Бар
- Коды:122015221
249 590 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Ультра заманауи, ені 60 см кіріктірілген ас үй сорғышы өте үлкен аумақты (50 шаршы метрге дейін) асүйлер үшін бұрын-соңды болмаған шешім болып табылады. Модель плита бетінің үстіндегі аспалы шкафқа орнатылады. Екі режимде жұмыс істейді – бұру (желдету жүйесіне қосылған кезде) және рециркуляция (ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Түстің қасбетінде шыңдалған шыныдан жасалған топсалы панель орналасқан. Оның артында оңай алынатын май ұстайтын алюминий сүзгісі орналасқан. Ластанған ауа панельдің бүкіл периметрі бойынша тартылады.
Жұмыс аймағының қуатты жарықтандыруы әрқайсысы 3 Вт болатын 2 жарықдиодты элементтермен қамтамасыз етілген.
Қуаты 260 Вт мотор. Максималды өнімділік – 1250 м3/сағ. Ең жақсы компоненттерді сапалы құрастыру және пайдалану шу деңгейін 51,5 дБ дейін төмендетуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1250 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 51.5 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 310 мм |
| Тереңдігі | 290 мм |
| Салмақ | 8.42 кг |
- Бағасы: 249 590 ₸







