
МАУНФЕЛЬД Аделаида 39 қабырғаға арналған күміс сорғыш
- Бар
- Коды:119798154
499 390 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сорғыштың дизайны цилиндрлік корпус бойымен бедерлі жолақтармен және тұрмыстық техника нарығының барлық тенденцияларына сәйкес жасалған есте қаларлық шыны панельмен тиімді түрде ерекшеленеді.
Сәнді орындалуы мен техникалық сипаттамаларының арқасында әдеттен тыс сорғыш кез келген заманауи асүйдің интерьеріне тамаша үйлеседі.
Сорғыштың жұмысы контактісіз ауыстырып-қосқыш арқылы бақыланады. Қимылдарды басқарудың инновациялық жүйесі құрылғыны қолдың қимылымен толық басқаруға мүмкіндік береді.
Сорғыштың өз функцияларын толық орындауы үшін бар болғаны 3 қимыл жеткілікті! Болады
4 жұмыс режимінің біреуін таңдап, жарықдиодты жарықтандыруды қосыңыз.
Құрылғы үш түсті жарықдиодты шаммен жабдықталған, ол ағымдағы туралы хабарлайды
желдеткіштің айналу жылдамдығы.
Жылдамдық 1 (төмен): жасыл түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 2 (орташа): көгілдір түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 3 (жоғары) : қызғылт түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 4 (жоғары): артқы жарық қызыл түсті.
Сәнді орындалуы мен техникалық сипаттамаларының арқасында әдеттен тыс сорғыш кез келген заманауи асүйдің интерьеріне тамаша үйлеседі.
Сорғыштың жұмысы контактісіз ауыстырып-қосқыш арқылы бақыланады. Қимылдарды басқарудың инновациялық жүйесі құрылғыны қолдың қимылымен толық басқаруға мүмкіндік береді.
Сорғыштың өз функцияларын толық орындауы үшін бар болғаны 3 қимыл жеткілікті! Болады
4 жұмыс режимінің біреуін таңдап, жарықдиодты жарықтандыруды қосыңыз.
Құрылғы үш түсті жарықдиодты шаммен жабдықталған, ол ағымдағы туралы хабарлайды
желдеткіштің айналу жылдамдығы.
Жылдамдық 1 (төмен): жасыл түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 2 (орташа): көгілдір түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 3 (жоғары) : қызғылт түсті жарықтандыру;
Жылдамдық 4 (жоғары): артқы жарық қызыл түсті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1270 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Ені | 382 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 272 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру қуаты | 12 Вт |
| Таймер | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Максималды биіктік | 900 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Салмақ | 15.7 кг |
- Бағасы: 499 390 ₸










