
Сорғыш MAUNFELD Aurora 60 қара
- Бар
- Коды:103325902
219 590 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Плитаның үстіңгі жағындағы қабырғаға ені 60 см көлбеу ас үй қабырғасының сорғышы орнатылады. Ауданы 20 шаршы метрге дейінгі асүйлер үшін өте қолайлы. Екі режимде жұмыс істейді – шығару (сорғышты желдету жүйесіне қосқанда) және рециркуляция (сорғышта ауыстырылатын көміртекті сүзгіні пайдаланған кезде).
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Ластанған ауа сорғышқа қара түсті аязды шыңдалған шыныдан жасалған топсалы панель арқылы түседі. Оның артында майды ұстайтын көп қабатты сүзгі жасырылған, оны оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді. Панельдің еңкею бұрышын өзгерту тартылатын ауа көлемін реттеуге мүмкіндік береді.
Дисплейі бар сенсорлық басқару қасбеттің орталық бөлігінде орналасқан. Қосуға болады:
3 жылдамдықтың бірі
таймер
қуаты 8 Вт жарықдиодты шамды
Электр қозғалтқышының қуаты – 260 Вт. Құрылғының өнімділігі -1270 м3/сағ. Шудың деңгейі – 52 дБ артық емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1270 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Сүзгі | көмір |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Жарықтандыру қуаты | 8 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 370 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Салмақ | 11.5 кг |
- Бағасы: 219 590 ₸









