
MAUNFELD Lee Wall sensor 39 күміс сорғыш
- Бар
- Коды:110206398
359 590 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Бірегей тартпа арқасында бірегей орындау подчеркнет қайталанбас дизайн сіздің үлкен асүй (40 ш.м. дейін). Модельде пайдаланудың екі мүмкіндігі іске асырылған: ластанған ауаны желдеткіш шахтасына тікелей бұру режимі немесе ауа массаларын рециркуляциялау және оларды алмастырылатын көмір сүзгілерінің көмегімен тазалау режимі.
Ыстыққа төзімді жабыны бар тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік пішінді корпус пісіру бетінің үстіндегі қабырғаға орнатылады. Төменгі жағында орналасқан арнайы көп қабатты май ұстайтын алюминий сүзгісі оңай алынып тасталады және толығымен бөлшектеледі, бұл тазалауды айтарлықтай жеңілдетеді.
Артқы жарығы бар сенсорлық басқару желдеткіштің 4 жұмыс режимінің бірін таңдауға, таймерді орнатуға және сүзгінің бүйірлерінде орналасқан 4 жарықдиодты шамды қосуға мүмкіндік береді.
Мотордың қуаты 260 Вт құрайды. Сорғыштың максималды өнімділігі 1000 м3/сағ жетеді. Тыныш жұмыс және сорғыштың жоғары тиімділігі ауаны тартудың периметрлік принципімен және арнайы конструкциямен қамтамасыз етіледі. Ең жоғары жұмыс жылдамдығындағы шу деңгейі небәрі 52 Дб.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Польша |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1000 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 4 |
| Шу деңгейі | 52 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 380 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 260 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 4 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 930 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Салмақ | 12.5 кг |
- Бағасы: 359 590 ₸






