
Сорғыш MAUNFELD Dream 60 Push Glass қара қара
- Бар
- Коды:135260370
75 589 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Жобалау.
MAUNFELD Dream 60 Push Glass көлбеу сорғыш қабырғаға орнатылады. Модельдің қасбеті қара шыныдан жасалған, ал қатаң дизайн қысқа стильге ие, соның арқасында құрылғыны кез келген заманауи асүй интерьеріне біріктіруге болады.
Функционал.
Механикалық ажыратқыштар артқы жарығын қосумен/өшірумен бірге үш сору жылдамдығының біріне ыңғайлы орнатуды жүзеге асырады. Алюминий сүзгісі қысқа циклде және төмен температурада ыдыс жуғышта жууға жарамды. Модель ауаны шығарумен де, рециркуляциямен де жұмыс істей алады (рециркуляция режимінде жұмыс істеуге арналған көміртекті сүзгі бөлек сатып алынады).
Артықшылықтары. Қуатты мотор 700 текше метрге дейін жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. сағатына м, бұл кең ас үй бөлмесіндегі ауаны жылдам тазартуға кепілдік береді. Екі жарық диодты шам жұмыс бетін жарықтандырудың толыққанды көзіне айналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 700 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 47 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 102 Вт |
| Сүзгі | көмір, майлы |
| Сүзгіні ауыстыру индикаторы | Жоқ |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Иә |
| Қайтаруға қарсы клапан | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 605 мм |
| Максималды биіктік | 885 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Салмақ | 9.36 кг |
- Бағасы: 75 589 ₸





