
Vitek VT-2334 ауа ылғалдағышы ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:4300266
11 918 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vitek |
| Ылғалдатқыштың түрі | Ультрадыбыстық |
| Түрі | Ылғалдағыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автомобиль адаптері | Жоқ |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 200х330х220 мм |
| Ылғалдандырғыш | Иә |
| Минералдандыратын картридж | Жоқ |
| Суға арналған резервуардың сыйымдылығы | 2.8 л |
| Индикация | қосу, судың төмен деңгейі |
| Қуат көзі | желі |
| Ауаның тазалығын бақылау | Жоқ |
| Максималды ауа алмасу | 300 м3/сағ |
| Аспаптың мақсаты | ауаны ылғалдандыру |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 25 шаршы метр |
| Корпусты жарықтандыру | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 23 Вт |
| Суды алдын ала қыздыру | Жоқ |
| Жұмыстың ұзақтығы | 8 сағ |
| Су шығыны | 300 мл/сағ |
| Ылғалдандыру бағытын реттеу | Жоқ |
| Режимдер | иондану |
| Басқарма | Механикалық |
| Шу деңгейі | 25 дБ |
| Функциялар | жоқ |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 11 918 ₸




