
Шаңсорғыш Vitek VT-1832 қара, күміс
- Бар
- Коды:148006989
47 861 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vitek |
| Батареяның жұмыс уақыты | 35 мин |
| Сору қуаты | 120 Вт |
| Қуат тұтыну | 120 Вт |
| Түрі | Тік |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.525 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 18.3 қараңыз |
| Тереңдігі | 62.5 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | еденге және кілемдерге арналған қондырма, турбощетка, саңылаулы қондырма |
| Қуат көзі | батарея |
| Шаң жинағыштың көлемі | 0.4 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 21,6/18,3/62,5 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сору құбыры | бүтін |
| Турбощетка жиынтықта | Иә |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Күміс, Қара |
| Ені | 21.6 қараңыз |
- Бағасы: 47 861 ₸







