
Сорғыш MAUNFELD Astro 60 ақ
- Бар
- Коды:115763110
95 589 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Корпус эмальданған болаттан жасалған. Қасбеті толығымен шыңдалған шыныдан жасалған. Оның артында майды ұстайтын алюминий сүзгісі жасырылған, оны тазалау үшін оңай алып тастауға және толығымен бөлшектеуге болады. Ластанған ауа топсалы панельдің периметрі бойынша тартылады.
Ымырасыз және тиімді жұмыс
Сору құрылғысының жоғары өнімділігі және ас үйіңіздегі ауаны тиімді тазарту
Сенімді және практикалық беті
Дайындаудың жоғары сапалы материалдары - шыңдалған шынымен үйлескен металл.
Astro 60 Glass — бұл функционалды құрылғы ғана емес, сонымен қатар сіздің ас үйіңіздің нағыз безендірілуі
Сенсорлық тақта
Құрылғыны қосу және өшіру, қажетті жұмыс жылдамдығын таңдау, кіріктірілген LED жарықтандыруды басқару үшін бір рет түрту
Үш жылдамдық режимі
Барлық қойылған міндеттерді оңтайлы шешуге мүмкіндік береді
Ауаны тазартудың екі түрі
"Бұру" режимі және "Рециркуляция" режимі — бөлменің орналасуы мен ерекшеліктерін ескере отырып, ас үйіңізге ең қолайлысын таңдаңыз
Артық шулаусыз
Акустикалық жағынан, шудың төмен деңгейінің арқасында максималды өнімділік кезінде де жайлылық
Жұмыс аймағын мінсіз жарықтандыруға арналған LED — технология
Кернеудің ауытқуларына төзімділік
Электр энергиясын аз тұтыну
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Maunfeld |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 101.5 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 643 мм |
| Тереңдігі | 343 мм |
| Салмақ | 11.5 кг |
- Бағасы: 95 589 ₸










