
Сорғыш Delonghi Arco 908 BB ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:114456154
122 596 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Delonghi Arco 908 BB — берік шыныдан жасалған және тағамды дайындау кезінде жағымсыз иістерді тиімді жоюға арналған стильді және функционалды көлбеу ас үй сорғышы. Өнімділігі 850 м3/сағ арқасында ол қол жетімді үш жылдамдықтың кез келгенінде ауаны оңтайлы тазартуды қамтамасыз етеді. Төзімді жарықдиодты шамдар жағымды жарыққа ие, негізгі жарықтандыруды үнемдеуге мүмкіндік береді, пісіру процесінде жайлылықты арттырады. Пайдаланудың қарапайымдылығына сенсорлық басқару элементтері арқылы қол жеткізіледі, ал сорғыштың талғампаз ақ түсі кез келген интерьерге сәйкес келеді. Жиынтықта нұсқаулық пен кепілдік талоны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 900 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 900 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 139 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 2 Вт |
| Қарқынды жұмыс режимі | Жоқ |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Дисплей | Жоқ |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 682 мм |
| Тереңдігі | 437 мм |
| Салмақ | 11.7 кг |
- Бағасы: 122 596 ₸


