
Сорғыш Delonghi Arco 908 NB қара
- Қолжетімді емес
- Коды:113195945
114 181 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Delonghi Arco 908 NB — берік шыныдан жасалған және тағамды дайындау кезінде жағымсыз иістерді тиімді жоюға арналған стильді және функционалды көлбеу ас үй сорғышы. Өнімділігі 850 м3/сағ арқасында ол қол жетімді үш жылдамдықтың кез келгенінде ауаны оңтайлы тазартуды қамтамасыз етеді. Төзімді жарықдиодты шамдар жағымды жарыққа ие, негізгі жарықтандыруды үнемдеуге мүмкіндік береді, пісіру процесінде жайлылықты арттырады. Пайдаланудың қарапайымдылығына сенсорлық басқару элементтері арқылы қол жеткізіледі, ал сорғыштың талғампаз қара түсі кез келген интерьерге сәйкес келеді. Жиынтықта нұсқаулық пен кепілдік талоны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 900 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 380 мм |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Салмақ | 11.7 кг |
- Бағасы: 114 181 ₸







