
Delonghi COSETTA 508 IM болат сорғыш
- Қолжетімді емес
- Коды:113187173
64 848 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi COSETTA 508 IM толығымен кіріктірілген ас үй сорғышы - ас үйіңіздегі жағымсыз иістерді тиімді кетіруге арналған сенімді және стильді шешім. Бұл сорғыш жоғары өнімділік пен заманауи дизайнды біріктіреді, бұл оны кез келген интерьер дизайны үшін тамаша таңдау жасайды.
Екі жұмыс режимі:
Шығару: желдету жүйесі арқылы ауаны шығару иістерді тез және тиімді жоюға мүмкіндік береді.
Рециркуляция: сүзгі жүйесінің арқасында сорғыш желдеткішке қосылуды қажет етпестен құрылғының ішіндегі ауаны тазартады, бұл әсіресе пәтерлерге ыңғайлы.
Жоғары өнімділік: 850 м3/сағ жағымсыз иістерді лезде кетіруді қамтамасыз етеді және пісіру процесін ыңғайлы етеді.
Бөлменің ұсынылатын ауданы: 27 м2 дейінгі асүйлерге жарамды, бұл оны көптеген заманауи интерьерлер үшін әмбебап шешім етеді.
Реттелетін жылдамдықтар: Қуаттың үш деңгейі сіздің қажеттіліктеріңізге байланысты сорғыштың жұмысын жеке реттеуге мүмкіндік береді.
Тиімді жарықтандыру: ұзақ қызмет ететін жарықдиодты шамдар жұмыс аймағын жақсы жарықтандырады, тамақ дайындауға және пісіруге қолайлы жағдай жасайды.
Механикалық басқару: режимдер мен жылдамдықтар арасында жылдам ауысуға мүмкіндік беретін жеңіл және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
Эстетикалық жағымды дизайн: тот баспайтын болаттың түсі сорғышқа интерьердің кез келген стилімен үйлесімді, талғампаз көрініс береді.
DeLonghi COSETTA 508 IM таңдай отырып, сіз өзіңіздің ас үйіңіздің сапасын, функционалдығын және талғампаз стилін ерекше атап өтесіз. Бұл сорғыш тек пайдалы ғана емес, сонымен қатар заманауи және жайлы атмосфераны құра отырып, ас үй кеңістігіңіздің тартымды элементіне айналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Ені | 518 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 135 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 4 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 169 мм |
| Тереңдігі | 278 мм |
| Салмақ | 3.8 кг |
- Бағасы: 64 848 ₸



