
Сорғыш Delonghi COSETTA 525 BB ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:131615234
110 281 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Әйгілі De'Longhi өндірушісінің кіріктірілген сорғышы шкафта орнатуға арналған. Оның 2 жұмыс режимі бар: ауаны бұру және айналдыру. Май сүзгісі май бөлшектерін тиімді ұстайды және олардың жиһаздар мен қабырғаларға түсуіне жол бермейді. Электрондық басқару интуитивті және пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Жарық көзі ретінде галогендік шам қолданылады, ол жұмыс бетін жақсы жарықтандыруды қамтамасыз етеді. Негізгі техникалық сипаттамалар: – Форма-фактор: ендірілетін – Кірістіру орны: шкафта – Шкафқа кірістіру түрі: толығымен реттелетін – Қозғалтқыштар саны: 1 – Жылдамдықтар саны: 3 – Жұмыс режимі: ауаны бұру / айналдыру – Максималды өнімділік: 1500 м3 / сағ – Сүзгі: май – Шудың максималды деңгейі: 66 дБ – Басқару түрі: электронды – Жарықтандыру түрі: ЖАРЫҚДИОДТЫ – Корпус материалы: металл – Жиек материалы/панельдер: металл Сорғыш қуат реттегіші және алюминий май сүзгісі сияқты қосымша функциялармен жабдықталған. Басқару элементтері - сенсорлық. Жабдық Сорғыш, құжаттама. Өндіруші өз қалауы бойынша және Сатушының қосымша ескертулерінсіз модельдің конструкциясына, жиынтықтамасына, конструкциясына, өндірілген еліне және техникалық сипаттамаларына өзгерістер енгізу, оның ішінде тауарды ағылшын шанышқысымен жиынтықтау құқығын өзіне қалдырады. Түсініспеушіліктерді болдырмау үшін тауарды курьерден немесе ПВЗ-дан алған кезде сізді қызықтыратын қасиеттерін тексеріңіз. Сайттағы барлық ақпарат анықтамалық сипатқа ие және жария оферта болып табылмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Сорғыштың өнімділігі | 1500 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 68 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 493 мм |
| Ендіруге арналған текшенің ені | 500 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 240 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 301 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Салмақ | 9 кг |
- Бағасы: 110 281 ₸




