
Сорғыш Delonghi COSETTA 708 IM күміс
- Қолжетімді емес
- Коды:115673313
81 538 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi COSETTA 708 IM толығымен кіріктірілген ас үй сорғышы - ас үйіңіздегі жағымсыз иістерді тиімді кетіруге арналған сенімді және стильді шешім. Бұл сорғыш жоғары өнімділік пен заманауи дизайнды біріктіреді, бұл оны кез келген интерьер дизайны үшін тамаша таңдау жасайды.
Екі жұмыс режимі:
Шығару: желдету жүйесі арқылы ауаны шығару иістерді тез және тиімді жоюға мүмкіндік береді.
Рециркуляция: сүзгі жүйесінің арқасында сорғыш желдеткішке қосылуды қажет етпестен құрылғының ішіндегі ауаны тазартады, бұл әсіресе пәтерлерге ыңғайлы.
Жоғары өнімділік: 850 м3/сағ жағымсыз иістерді лезде кетіруді қамтамасыз етеді және пісіру процесін ыңғайлы етеді.
Бөлменің ұсынылатын ауданы: 27 м2 дейінгі асүйлерге жарамды, бұл оны көптеген заманауи интерьерлер үшін әмбебап шешім етеді.
Реттелетін жылдамдықтар: Қуаттың үш деңгейі сіздің қажеттіліктеріңізге байланысты сорғыштың жұмысын жеке реттеуге мүмкіндік береді.
Тиімді жарықтандыру: ұзақ қызмет ететін жарықдиодты шамдар жұмыс аймағын жақсы жарықтандырады, тамақ дайындауға және пісіруге қолайлы жағдай жасайды.
Механикалық басқару: режимдер мен жылдамдықтар арасында жылдам ауысуға мүмкіндік беретін жеңіл және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
Эстетикалық жағымды дизайн: эмальданған металы бар тот баспайтын болаттың түсі сорғышқа интерьердің кез келген стилімен үйлесімді, талғампаз көрініс береді.
DeLonghi COSETTA 708 IM таңдай отырып, сіз өзіңіздің ас үйіңіздің сапасын, функционалдығын және талғампаз стилін ерекше атап өтесіз. Бұл сорғыш тек пайдалы ғана емес, сонымен қатар заманауи және жайлы атмосфераны құра отырып, ас үй кеңістігіңіздің тартымды элементіне айналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 850 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 66 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 700 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 135 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 4 Вт |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 171 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Салмақ | 6 кг |
- Бағасы: 81 538 ₸



