
Сорғыш Delonghi COSETTA 710 BB ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:115673317
119 982 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi COSETTA 710 BB толығымен кіріктірілген ас үй сорғышы – ас үйіңіздегі иістерді кетіруге арналған сенімді шешім. Сорғыш екі режимде жұмыс істей алады: · Ауаны шығару - желдету жүйесінің көмегімен ауаны шығару. · Рециркуляция - сорғыш ішіндегі ауаны тазарту, желдетуге қосылуды қажет етпейді. Сенсорлық басқару элементтері – шығыңқы элементтердің болмауына байланысты сорғышты пайдалану кезінде ыңғайлылық және оған күтім жасау. 3 жылдамдық - сорғыштың қуатын басқарыңыз. Жақсартылған өнімділік 1200 м3/сағ – ауаны сапалы тазартудың кепілі. Жарықтандыру - жағымды жарығы бар ұзаққа созылатын жарықдиодты шам тамақ пісіру кезінде ас үйдегі негізгі шамды қоспауға мүмкіндік береді. Ақ түс, шыны және металл - сіздің интерьеріңіз үшін стильді таңдау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1200 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 66 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 700 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Сүзгі | майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 4 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 285 мм |
| Тереңдігі | 321.6 мм |
| Салмақ | 4.6 кг |
- Бағасы: 119 982 ₸









