
Delonghi COSETTA 710 IM болат сорғыш
- Қолжетімді емес
- Коды:113195948
82 029 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DeLonghi COSETTA 710 IM толығымен кіріктірілген ас үй сорғышы – ас үйіңіздегі иістерді кетіруге арналған сенімді шешім. Сорғыш екі режимде жұмыс істей алады: Ауаны шығару - желдету жүйесінің көмегімен ауаны шығару. Рециркуляция - сорғыш ішіндегі ауаны тазарту, желдетуге қосылуды қажет етпейді. Жақсартылған өнімділік 1200 м3/сағ – ауаны сапалы тазартудың кепілі. 3 жылдамдық - сорғыштың қуатын басқарыңыз. Жарықтандыру - жағымды жарығы бар ұзаққа созылатын жарықдиодты шам тамақ пісіру кезінде ас үйдегі негізгі шамды қоспауға мүмкіндік береді. Сұр түс, металл - сіздің интерьеріңіз үшін стильді таңдау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Сорғыштың өнімділігі | 1200 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 700 мм |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Сүзгіні ауыстыру индикаторы | Жоқ |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Тереңдігі | 212.8 мм |
| Салмақ | 4 кг |
- Бағасы: 82 029 ₸





