
Сорғыш Delonghi COSETTA 825 NB қара
- Қолжетімді емес
- Коды:120573610
148 608 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi COSETTA 525 NB толығымен кіріктірілген ас үй сорғышы - ас үйіңіздегі жағымсыз иістерді тиімді кетіруге арналған сенімді және стильді шешім. Бұл сорғыш жоғары өнімділік пен заманауи дизайнды біріктіреді, бұл оны кез келген интерьер дизайны үшін тамаша таңдау жасайды.
Екі жұмыс режимі:
Шығару: желдету жүйесі арқылы ауаны шығару иістерді тез және тиімді жоюға мүмкіндік береді.
Рециркуляция: сүзгі жүйесінің арқасында сорғыш желдеткішке қосылуды қажет етпестен құрылғының ішіндегі ауаны тазартады, бұл әсіресе пәтерлерге ыңғайлы.
Жоғары өнімділік: 1500 м3/сағ жағымсыз иістерді лезде кетіруді қамтамасыз етеді және пісіру процесін ыңғайлы етеді.
Бөлменің ұсынылатын ауданы: 48 м2 дейінгі асүйлерге жарамды, бұл оны көптеген заманауи интерьерлер үшін әмбебап шешім етеді.
Реттелетін жылдамдықтар: Қуаттың үш деңгейі сіздің қажеттіліктеріңізге байланысты сорғыштың жұмысын жеке реттеуге мүмкіндік береді.
Тиімді жарықтандыру: ұзақ қызмет ететін жарықдиодты шамдар жұмыс аймағын жақсы жарықтандырады, тамақ дайындауға және пісіруге қолайлы жағдай жасайды.
Сенсорлық басқару элементтері: режимдер мен жылдамдықтар арасында жылдам ауысуға мүмкіндік беретін жеңіл және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.
Эстетикалық жағымды дизайн: қара түсті және эмальданған металдан жасалған шыны элементтер сорғышқа кез келген интерьер стилімен үйлесетін талғампаз көрініс береді.
DeLonghi COSETTA 525 NB таңдай отырып, сіз өзіңіздің ас үйіңіздің сапасын, функционалдығын және талғампаз стилін ерекше атап өтесіз. Бұл сорғыш тек пайдалы ғана емес, сонымен қатар заманауи және жайлы атмосфераны құра отырып, ас үй кеңістігіңіздің тартымды элементіне айналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Ендіру түрі | Шкафқа |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1500 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 66 дБ |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Басқару элементтері | Сенсорлық |
| Ені | 793 мм |
| Корпустың түсі | Қара |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 240 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 4 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 301 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Салмақ | 9.5 кг |
- Бағасы: 148 608 ₸






