
Сорғыш Delonghi КТ - TIARA 608 BB ақ
- Қолжетімді емес
- Коды:120573597
56 731 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi KT - TIARA 608 BB телескопиялық ас үй сорғышы – ас үйіңіздегі иістерді кетіруге арналған сенімді шешім. Ол жоғары өнімділік пен стильді дизайнды біріктіреді, бұл оны кез келген заманауи интерьерге тамаша таңдау жасайды.
Екі жұмыс режимі:
Бұру: иістерді жылдам және тиімді кетіруді қамтамасыз ететін желдету жүйесі арқылы ауаны шығару.
Рециркуляция: желдеткішке қосылуды қажет етпей, сорғыштың ішіндегі ауаны тазарту, бұл құрылғыны әртүрлі ас үй жағдайлары үшін әмбебап етеді.
Өнімділік: 650 м3/сағ сорғыштың қуаты тамақ пісіру кезінде барлық жағымсыз иістермен тиімді күресуге, жайлы және балғын кеңістік жасауға мүмкіндік береді.
Ұсынылатын асүй алаңы: 21 м2 дейін
Жұмыстың екі жылдамдығы: сорғыштың қуатын әрбір нақты жағдай үшін оңтайлы деңгейді таңдау арқылы басқаруға болады, бұл пайдаланудың максималды икемділігін қамтамасыз етеді.
Кіріктірілген жарықтандыру: Жағымды жылы жарығы бар қыздыру шамы жайлы атмосфераны қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар ас үйіңізде қосымша жарық көзі ретінде әрекет ете алады.
Керемет дизайн: ақ түсті және эмальданған металл бұл сорғышты сіздің интерьеріңіз үшін стильді таңдау жасайды, сонымен бірге кеңістіктің жалпы дизайнына нәзік екпін қосады.
DeLonghi KT - TIARA 608 BB телескопиялық ас үй сорғышы иістерді тиімді кетіруге ғана емес, сонымен қатар ас үйіңізде стильді атмосфераны құруға да жарамды. Оның көмегімен сіз жағымсыз иістер туралы алаңдамай, тамақ дайындау процесінен ләззат ала аласыз, сонымен қатар өзіңіздің ерекше стиліңізді ерекшелей аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Сорынды түрі | Ендірілген |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 650 куб. м/сағ |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 600 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 72 Вт |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Жарықтандыру қуаты | 4 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 200 мм |
| Тереңдігі | 278 мм |
| Салмақ | 7.4 кг |
- Бағасы: 56 731 ₸





