
Сорғыш Delonghi Orlando 315 BB ақ
- Бар
- Коды:131609029
192 990 ₸
- +7 (701) 635-42-91
DeLonghi ORLANDO 315 BB цилиндрлік асүй сорғышы — бұл сіздің ас үйіңіздегі жағымсыз иістерді тиімді кетіруге арналған сенімді және стильді шешім.
Екі жұмыс режимі:
Бұру: желдету жүйесі арқылы ауаны шығару иістерді тез және тиімді жоюға мүмкіндік береді, бұл үй ішінде тамаша микроклиматты қамтамасыз етеді.
Рециркуляция: сүзгі жүйесінің арқасында сорғыш желдеткішке қосылуды қажет етпестен құрылғының ішіндегі ауаны тазартады, бұл әсіресе пәтерлер мен шағын асүйлерге ыңғайлы.
Жоғары өнімділік: қуаты 1500 м3/сағ болатын сорғыш жағымсыз иістерді лезде кетіруге кепілдік береді, яғни пісіру процесін ыңғайлы және жағымды етеді.
Үй-жайдың ұсынылатын алаңы: ауданы 38 м2 дейінгі асүйлер үшін қолайлы, бұл оны көптеген заманауи интерьерлер мен стильдер үшін әмбебап шешім етеді.
Реттелетін жылдамдықтар: үш қуат деңгейі сорғыштың жұмысын қажеттіліктеріңізге қарай жеке реттеуге мүмкіндік береді, бұл әрбір жағдай үшін ең қолайлы режимді таңдауға мүмкіндік береді.
Тиімді жарықтандыру: төзімді жарықдиодты шамдар тәуліктің кез келген уақытында тамақ дайындауға және пісіруге қолайлы жағдай жасай отырып, жұмыс аймағын жақсы жарықтандырады.
Механикалық басқару: қарапайым және интуитивті, сорғышты оңай және ыңғайлы басқарады, бұл максималды жайлылық үшін режимдер мен жылдамдықтар арасында жылдам ауысуға мүмкіндік береді.
Эстетикалық дизайн: эмальданған металы бар ақ түс сорғышқа талғампаз көрініс береді, кез келген интерьер стилімен үйлеседі және сіздің талғамыңыз бен стиліңізді көрсетеді.
DeLonghi ORLANDO 315 BB таңдай отырып, сіз сапаға, функционалдылыққа және талғампаздыққа баса назар аударасыз, бұл сіздің ас үйіңіздің деңгейін автоматты түрде көтереді. Бұл құрылғы тапсырмаларды тиімді орындап қана қоймайды, сонымен қатар ас үй жиһазына стильді қосымша болады. Бұл сорғыштың көмегімен пісіру процесі нағыз рахатқа айналады!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Delonghi |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Сорынды түрі | Қабырға |
| Жұмыс режимдері | Қайта айналым, Бөлу |
| Сорғыштың өнімділігі | 1500 куб. м/сағ |
| Қозғалтқыштардың (мотор) саны | 1 |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Шу деңгейі | 61 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Басқару элементтері | Түймешік |
| Ені | 345 мм |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қуат тұтыну | 240 Вт |
| Сүзгі | майлы |
| Жарықтандыру | жарықдиодты шамдар |
| Жарықтандыру шамдарының саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Минималды биіктік | 907 мм |
| Тереңдігі | 444 мм |
| Салмақ | 14.5 кг |
- Бағасы: 192 990 ₸







