
Ноутбук Razer Blade 18 18" / 32 ГБ / SSD 1000 ГБ / Win 11 Home / RZ09-05297ER3-R3E1
- Қолжетімді емес
- Коды:148981156
2 238 390 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Razer Blade 18 — мощный игровой ноутбук с 18-дюймовым IPS-дисплеем формата UHD+ и частотой обновления 240 Гц. Оснащён процессором Intel Core Ultra 9 и видеокартой NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, он обеспечивает плавную графику и высокую производительность в любых современных играх. 32 ГБ оперативной памяти DDR5 и SSD на 1 ТБ гарантируют скорость, а корпус и клавиатура с подсветкой подчёркивают премиальный стиль устройства.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Түрі | Ноутбук |
| Құрылыс | Классикалық |
| Алдын ала орнатылған ОЖ | Windows 11 Home |
| Түсі | Қара |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор түрі | Core Ultra 9 |
| Процессордың жиілігі | 2700 МГц |
| Процессор ядроларының саны | 24 |
| Процессор моделі | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Жедел жад | |
| ЖЖҚ көлемі | 32 MB |
| Жедел жад түрі | DDR5 |
| Жад жиілігі | 5600 МГц |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 18 дюйм |
| Экран ажыратымдылығы | 3840x2400 |
| Экран жабынының түрі | Күңгірт |
| Матрица түрі | IPS |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Графика | |
| Графикалық контроллер түрі | Интеграцияланған және дискретті |
| Графикалық чипсет өндірушісі | NVIDIA |
| Графикалық чипсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Бейне жады көлемі | 12 GB |
| Деректерді сақтау құрылғылары | |
| Жинақтауыш көлемі | 1000 GB |
| Диск түрі | SSD |
| Екі қатты диск | Жоқ |
| Оптикалық диск | Жоқ |
| Қосылу және байланыс | |
| Желілік адаптерлер | Wi-Fi , Bluetooth |
| Мультимедиа | |
| Кірістірілген микрофон | Иә |
| Бағандардың болуы | Иә |
| Веб-камера | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.1 кг |
- Бағасы: 2 238 390 ₸









