
Kitfort КТ-9250 булағышы ақ, қара
- Бар
- Коды:151079942
11 595 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ручной отпариватель КТ-9250 предназначен для разглаживания изделий из текстиля с помощью потока горячего пара. Ручной отпариватель приведет в порядок вещи быстро и практически в любом месте без раскладывания гладильной доски.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KITFORT |
| Қуат тұтыну | 1400 Вт |
| Қазандықтың көлемі (су багы) | 0.22 л |
| Бу күшін реттеу | Жоқ |
| Жұмыс режимдерінің саны | 1 |
| Бу өнімділігі | 18 г/мин |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 283 мм |
| Ені | 107 мм |
| Тереңдігі | 147 мм |
| Салмақ | 0.8 кг |
- Бағасы: 11 595 ₸






