
PCcooler P5-YK650-B1F 650 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:121150252
29 960 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1 кг |
| Қорғау | блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| Қуат | 650 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 150 x 150 x 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 29 960 ₸

