
Қуат көзі Cooler Master MPW-5001-ACBN-BEU 500 Вт
- Бар
- Коды:115995411
24 016 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cooler Master |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс жиілігі | 50-60Hz |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| Қуат | 500 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Жоқ |
| Салқындату жүйесі | 120mm |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24 pin |
- Бағасы: 24 016 ₸






