
Қуат көзі Cooler Master MPW-5001-ACBW-BEU 500 Вт
- Бар
- Коды:115995072
24 016 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cooler Master |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс жиілігі | 50-60Hz |
| Кіріс кернеуі | 200-240V |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 5 |
| Қуат | 500 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Standard |
| Салқындату жүйесі | 120 мм |
| Стандарт | 80 Plus Standard |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24 pin |
- Бағасы: 24 016 ₸





