
Қуат көзі CoolerMaster MWE 550 White V2 MPE-5501-ACABW 550W
- Бар
- Коды:100384180
32 931 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cooler Master |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 200 - 240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 3 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 550 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 86х150х140 мм |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш (120 мм) |
| Стандарт | ATX12V 2.52 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24 pin |
| Шу деңгейі | 13.8 - 31.2 дБ |
- Бағасы: 32 931 ₸






