
PCcooler Master ME200 Mesh корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:103868279
36 735 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 180 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 390 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 4 |
| Өлшемдері | 49.5х22.5х43.2 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | құлаққап шығысы (jack 3.5) , микрофон кірісі (jack 3.5), 1x USB 3.1 Gen 1, 2x USB 2.0 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 36 735 ₸


