
PCcooler MOUSE PAD 880x300x3 мм тінтуір тақтасы қара
- Қолжетімді емес
- Коды:124180577
2 948 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 880 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | резеңке|мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 300 мм |
- Бағасы: 2 948 ₸


