
Ocypus корпусы Iota C70 ARGB Iota-C70-BKD600XX-GL қара
- Бар
- Коды:135497280
57 341 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 7.5 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 0 |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 175 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Бөлімдер 5.25 дюйм | 0 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 425х295х388 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм ұяшық (микрофон/аудио), USB 3.2 Gen1 Type-A x2, USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 57 341 ₸







