
Ocypus корпусы Iota-C70-WHD600XX-GL ақ
- Бар
- Коды:135497404
57 341 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ocypus Iota C70 ARGB корпусы классикалық стильдің, ойластырылған конструкцияның және қуатты сипаттамалардың көрінісі болып табылады. Бұл модельдің жабдықтарына аналық платаны, графикалық адаптерді, бірнеше дискілерді, сондай-ақ 9 желдеткішті (ARGB артқы жарығы бар 6 желдеткіш алдын ала орнатылған) және сұйық салқындату жүйесін орнатуға арналған слоттар кіреді. Енгізу / шығару панелінде перифериялық құрылғылар мен басқару батырмаларын қосуға арналған сұранысқа ие интерфейстер орналасқан. Ocypus Iota C70 ARGB басқа мүмкіндіктерінің ішінде шыны панельдер мен кабельдердің ыңғайлы орналасуы атап өтіледі.
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 7.5 кг |
| Негізгі | |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 0 |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 175 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Бөлімдер 5.25 дюйм | 0 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 425х295х388 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 3.5 мм ұяшық (микрофон/аудио), USB 3.2 Gen1 Type-A x2, USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 6 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 57 341 ₸







