
Ocypus салқындату жүйесі Iota L24 WH, Iota-L24-WH2ANWNN00X-GL ақ
- Бар
- Коды:153603024
45 538 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🚀 **Қуатты сұйық салқындату жүйесі (СЖО) Iota L24**
Iota L24 — ең талап етілетін процессорларды тиімді салқындату үшін әзірленген өнімділігі жоғары СЖО. Жүйенің максималды өнімділігі мен тұрақтылығын қалайтын ойыншыларға, контент жасаушыларға және энтузиастарға өте ыңғайлы.
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Кең үйлесімділік:** Intel (LGA 115X) өзекті розеткаларын қолдау/1200/1700/1851 ) және AMD (AM4/AM5) пайдаланудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
* **Жоғары тиімділік:** 280 Вт-қа дейін жылу қуатын (TDP) таратуға қабілетті, бұл тіпті төтенше жүктемелер кезінде де процессордың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
* **Тыныш жұмыс:** Гидродинамикалық мойынтіректері (Fluid Dynamic Bearing) бар 120 мм екі желдеткіш 500-2000 айн/мин диапазонында жұмыс істейді, максималды шу деңгейі небәрі 29 дБ(А) болғанда 77 CFM дейін ауа ағынын қамтамасыз етеді. Керамикалық мойынтіректері бар сорғы шу деңгейі 27 дБ(А) дейін 3100 айн/мин жылдамдықты қолдайды.
* **ARGB эстетикасы:** Сорғы құрылыстың сыртқы түрін жекелендіруге және бірегей атмосфераны құруға мүмкіндік беретін жарқын ARGB шамдарымен жабдықталған.
Iota L24 — бұл жай ғана салқындату емес, бұл жүйеңізді келесі деңгейге көтеру үшін озық технологияның, сенімділік пен стильдің үйлесімі!
Iota L24 — ең талап етілетін процессорларды тиімді салқындату үшін әзірленген өнімділігі жоғары СЖО. Жүйенің максималды өнімділігі мен тұрақтылығын қалайтын ойыншыларға, контент жасаушыларға және энтузиастарға өте ыңғайлы.
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Кең үйлесімділік:** Intel (LGA 115X) өзекті розеткаларын қолдау/1200/1700/1851 ) және AMD (AM4/AM5) пайдаланудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
* **Жоғары тиімділік:** 280 Вт-қа дейін жылу қуатын (TDP) таратуға қабілетті, бұл тіпті төтенше жүктемелер кезінде де процессордың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
* **Тыныш жұмыс:** Гидродинамикалық мойынтіректері (Fluid Dynamic Bearing) бар 120 мм екі желдеткіш 500-2000 айн/мин диапазонында жұмыс істейді, максималды шу деңгейі небәрі 29 дБ(А) болғанда 77 CFM дейін ауа ағынын қамтамасыз етеді. Керамикалық мойынтіректері бар сорғы шу деңгейі 27 дБ(А) дейін 3100 айн/мин жылдамдықты қолдайды.
* **ARGB эстетикасы:** Сорғы құрылыстың сыртқы түрін жекелендіруге және бірегей атмосфераны құруға мүмкіндік беретін жарқын ARGB шамдарымен жабдықталған.
Iota L24 — бұл жай ғана салқындату емес, бұл жүйеңізді келесі деңгейге көтеру үшін озық технологияның, сенімділік пен стильдің үйлесімі!
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1235 г |
| Ені | 120 мм |
| Негізгі | |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 276 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 2 дана |
| Максималды ауа ағыны | 77 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 280 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 45 538 ₸









