
PCcooler I100 PRO MESH корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:115022015
19 855 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Корпус материалы | Болат |
| Формфактор | Mini-ITX |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 60 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 300 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Өлшемдері | 308х128х190 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 1x USB 3.0, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 19 855 ₸


