
PCcooler I100 PRO MESH GY корпусы сұр түсті
- Бар
- Коды:114126932
19 855 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PCCooler корпусы, I100 PRO MESH GY: Қуат көзі жоқ
Аналық платалар: ITX
Қоректендіру блогы : SFX 150 мм
Графикалық картаның ұзындығы: 300 мм-ге дейін
Процессор салқындатқышының биіктігі: 60 мм-ге дейін
Аналық платалар: ITX
Қоректендіру блогы : SFX 150 мм
Графикалық картаның ұзындығы: 300 мм-ге дейін
Процессор салқындатқышының биіктігі: 60 мм-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Корпус материалы | Болат |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 60 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 300 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Өлшемдері | 308х128х190 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 2 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | ITX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 19 855 ₸




