
PCcooler LM300 ARGB WH корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:114126783
21 958 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PCCooler LM300W ARGB WH корпусы, қуат көзі жоқ.
PCCooler LM300 ARGB корпусы ықшам құрылымы бар шағын мұнара пішіміне ие, mATX/ITX аналық платаларын, ATX қуат көздерін қолдайды.
PCCooler LM300 ARGB корпусы бәсекелестер арасында теңдесі жоқ дизайнымен ерекшеленеді.
Корпустың алдыңғы панелінде ARGB жарықтандыруы бар жарықдиодты жолақ сіздің көңіл-күйіңізге сәйкес жеке жарқыл жасауға мүмкіндік береді.
Бүйірлік панель магниттік құлпы бар топсада қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыныдан жасалған, соның арқасында,
Сіз әрқашан компьютеріңіздің құрамдас бөліктерін олардың жұмысы кезінде көре аласыз және оларға жылдам және ыңғайлы қол жеткізе аласыз.
PCCooler LM300 ARGB корпусында зауыттан артқы панельде 1x120 мм ARGB желдеткіш орнатылған,
сондай-ақ, алдыңғы жағында 3x120 мм/2 x 140 мм, үстіңгі жағында 2 x 120 мм және төменгі жағында 2 x 120 мм желдеткіштерді қосымша орнатуға болады.
PCCooler LM300 ARGB корпусында 2x3.5 дюймдік қатты дискілерді, 2x2.5 дюймдік дискілерді және 4x кеңейту слоттарын орнатуға жеткілікті орын бар.
Суды салқындату жүйелерін қолдаудың арқасында PCCooler LM300 ARGB корпусы өнімділігі жоғары конфигурацияларды құрастыру үшін өте қолайлы.
PCCooler LM300 ARGB корпусында корпустың үстіңгі және астыңғы жағында орналасқан екі үлкен шаң сүзгісі бар.
Үстіңгі сүзгінің магниттік негізі бар, ол шаңды тазалау үшін оны оңай және ыңғайлы түрде алып тастауға мүмкіндік береді.
Сүзгілерді ағынды сумен жууға болады, ал толық кепкеннен кейін қайтадан корпусқа қайтаруға болады.
PCCooler LM300 ARGB корпусы ықшам құрылымы бар шағын мұнара пішіміне ие, mATX/ITX аналық платаларын, ATX қуат көздерін қолдайды.
PCCooler LM300 ARGB корпусы бәсекелестер арасында теңдесі жоқ дизайнымен ерекшеленеді.
Корпустың алдыңғы панелінде ARGB жарықтандыруы бар жарықдиодты жолақ сіздің көңіл-күйіңізге сәйкес жеке жарқыл жасауға мүмкіндік береді.
Бүйірлік панель магниттік құлпы бар топсада қалыңдығы 4 мм шыңдалған шыныдан жасалған, соның арқасында,
Сіз әрқашан компьютеріңіздің құрамдас бөліктерін олардың жұмысы кезінде көре аласыз және оларға жылдам және ыңғайлы қол жеткізе аласыз.
PCCooler LM300 ARGB корпусында зауыттан артқы панельде 1x120 мм ARGB желдеткіш орнатылған,
сондай-ақ, алдыңғы жағында 3x120 мм/2 x 140 мм, үстіңгі жағында 2 x 120 мм және төменгі жағында 2 x 120 мм желдеткіштерді қосымша орнатуға болады.
PCCooler LM300 ARGB корпусында 2x3.5 дюймдік қатты дискілерді, 2x2.5 дюймдік дискілерді және 4x кеңейту слоттарын орнатуға жеткілікті орын бар.
Суды салқындату жүйелерін қолдаудың арқасында PCCooler LM300 ARGB корпусы өнімділігі жоғары конфигурацияларды құрастыру үшін өте қолайлы.
PCCooler LM300 ARGB корпусында корпустың үстіңгі және астыңғы жағында орналасқан екі үлкен шаң сүзгісі бар.
Үстіңгі сүзгінің магниттік негізі бар, ол шаңды тазалау үшін оны оңай және ыңғайлы түрде алып тастауға мүмкіндік береді.
Сүзгілерді ағынды сумен жууға болады, ал толық кепкеннен кейін қайтадан корпусқа қайтаруға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Корпус материалы | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 1 x 120 мм ARGB артынан |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 330 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 3 x 120 мм/2 x 140 мм алдыңғы, 2 x 120 мм жоғарғы, 2 x 120 мм төменгі |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Шаңға қарсы сүзгі | жоғарғы панель |
| Өлшемдері | 205 х 427 х 375 мм (Е x Е х Е) |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0, 2x USB 2.0, 1, құлаққаптар1х, микрофон1х, POWER1х түймесі, LED1х түймесі, RESET түймесі |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 21 958 ₸










