
PCcooler GT360M ARGB салқындату жүйесі ақ
- Бар
- Коды:154164185
45 650 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PCcooler |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2200 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 33.7 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 394 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 75.8 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 45 650 ₸





