
Салқындату жүйесі LIAN LI G89,GA2L36PB,00
- Бар
- Коды:133843688
62 387 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2500 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29.8 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 73.14 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Размеры водоблока | 74 x 74 x 67 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 280 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1200|LGA 1700 |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
- Бағасы: 62 387 ₸

