
Қуат көзі LIAN LI SX1000P (G9P.SX1000P.W000.EU ) 1000 Вт
- Бар
- Коды:157647574
130 343 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Өрілген кабельдер, Модульдік кабель қосылымы, EPS12V қолдауы, Жапондық конденсаторлар |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| Қуат | 1000 Вт |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 14 x 8.6 x 15 см |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 130 343 ₸





