
Қуат көзі LIAN LI EG1300 1300 Вт
- Бар
- Коды:133765018
123 444 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 18.2 x 8.6 x 15 см |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Негізгі | |
| Қуат | 1300 Вт |
- Бағасы: 123 444 ₸

