
Корпус LIAN LI G99.LAN3RW.10R ақ түсті
- Бар
- Коды:148084787
91 868 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Full-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 4 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4х140 мм |
| Қосымша ақпарат | аналық платалардың E-ATX максималды ені 280 мм-ге дейін; графикалық карта ұстағышымен жабдықталған |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 187 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 435 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 8 |
| Өлшемдері | 238 x 523 x 526 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 91 868 ₸







