
Корпус LIAN LI G99.LAN3W.10R ақ түсті
- Бар
- Коды:148084758
86 623 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
3.5 HDD дискілеріне арналған реттелетін себет жиынтықта екі себет бар
3.5" HDD слоттарында 2.5" SSD орнатуға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 4 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 4х140 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 187 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 435 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 8 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 238 x 523 x 526 мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | 2 x USB 3.0, USB Type-C, аудио |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 8 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 86 623 ₸









