
Корпус LIAN LI Lancool 205M Mesh G99.OE744MS.10 ақ
- Бар
- Коды:107659645
35 308 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | алдыңғы: 2 x 140 мм ARGB PWM желдеткіштері; |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 350 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Өлшемдері | 210 мм (Е) x 402.5 мм (Г) x 400 мм (Е) |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 35 308 ₸







