
Корпус LIAN LI O11 Air Mini G99.O11AMX.00 қара
- Бар
- Коды:106241523
59 180 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Корпус LIAN LI O11 Air Mini G99.O11AMX.00 — стильді және функционалды шешім ДК құрастыру үшін. Біріктіре отырып алюминий корпус және көп түсті жарықтандыру, ол сіздің құрамдас бөліктеріңіз үшін сенімді үй ғана емес, сонымен қатар жұмыс кеңістігін безендіруге айналады.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Шағын Midi-Tower — шектеулі кеңістік үшін өте қолайлы.
- 🧱 Берік алюминий корпус — беріктік пен қорғанысты қамтамасыз етеді.
- 🌈 Көп түсті жарықтандыру — бірегей атмосфераны қалыптастырады.
- 🔗 ATX, mATX, EATX, Mini-ITX пішін факторларымен үйлесімділік — жиынтықтауыштарды таңдауда икемділік.
- 🌬 Оңтайлы желдету — компоненттердің төмен температурасын сақтайды.
Корпус бағалайтын ойыншылар мен энтузиастар үшін қолайлы стиль және өнімділік өз құрылыстарында, сондай-ақ жұмыс кеңістігінде бірегей атмосфераны жасағысы келетіндер үшін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Алюминий |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 2 х 140 мм, 1 х 120 мм |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 170 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 362 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Үстіңгі панелі 120мм х2, артқы панелі 120мм х1 |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 6 |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 400 X 288 X 384 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 59 180 ₸








