
Қуат көзі LIAN LI RS1000G (G9P.RS1000G.BH00.EU ) 1000 Вт
- Бар
- Коды:157647575
96 010 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Айнымалы токтың айналмалы кірісі, Өрілген кабельдер, Кабельдердің модульдік қосылымы, Қуат кабелімен, бекіткіштермен, GPU қуат адаптерімен (16 істікшелі), ілгектермен қамтылған |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 12 |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 x 8.6 x 15 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Негізгі | |
| Қуат | 1000 Вт |
- Бағасы: 96 010 ₸







