
Корпус LIAN LI Vector V100R G99.V100RW.01 ақ
- Бар
- Коды:153182487
44 485 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.74 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | бүйірлік панельде 3 x 120 мм, артқы панельде 1 x 120 мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Жарқын көрнекіліктер, қуатты өнімділік, Ерекше үйлесімділік және жылу тиімділігі, 270° шолу |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 178 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 400 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Алдыңғы панельде 3 x 120 мм немесе 2 x 140 мм, артқы панельде 1 x 140 мм мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | төменгі панель |
| Өлшемдері | 48.4 x 44.6 x 23.5 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар/микрофон, 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 44 485 ₸






