
Корпус LIAN LI A3-mATX-WD/ G99.A3X-WD.00 қара
- Бар
- Коды:135445510
47 643 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз корпус LIAN LI A3-mATX-WD — мінсіз үйлесім ықшамдылық және функционалдық ДК құрастыру үшін. Бұл Mini-Tower корпусы сіздің компоненттеріңізді сенімді қорғауды және стильді көріністі қамтамасыз етеді.
✨ Ерекшеліктері:- ✅ Сұйықтықты салқындатуды қолдау — жүйені тиімді салқындату үшін.- 🔒 Графикалық картаның максималды ұзындығы 334 мм — көптеген заманауи графикалық карталар үшін жарамды.- 🌱 Шаңға қарсы сүзгі — компоненттердің беріктігі үшін шаңнан қорғау.- ⚙️ 120 мм 10 желдеткішке дейін орнату мүмкіндігі — ДК үшін тамаша желдету.
Корпус мыналарға жарамды ойыншылардың, кәсіби мамандар және технология әуесқойлары, олар құрастыру үшін сенімді және стильді шешім іздейді.
ДК өнімділігі мен эстетикасын арттыру үшін корпусты сапалы құрамдас бөліктермен және керек-жарақтармен толықтыруды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Пластик |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Сыртқы бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | 3.5 " HDD ұяшығына бір 2.5 " дискіні орнатуға болады, 120 мм 10 желдеткішке дейін қолдау көрсетіледі |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 415 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 120 мм 10 желдеткішке дейін қолдау көрсету |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 19.4 x 30.6 x 44.3 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар, Микрофон, 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 47 643 ₸




