
Корпус LIAN LI A3-mATX-WW (G99.A3W-WD.00) ақ түсті
- Бар
- Коды:140035923
48 999 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Корпус материалы | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.91 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 1 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 415 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 19.4 x 30.6 x 44.3 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | құлаққаптар, микрофон, 2 x USB 3.0, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 48 999 ₸




