
Корпус LIAN LI A3 White, G99.A3W.00 ақ
- Бар
- Коды:121869246
39 706 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Формфактор | Mini-ITX |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 165 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 415 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Өлшемдері | 19.4 х 32.1 х 44.3 см |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 39 706 ₸





