
Корпусқа арналған желдеткіш LIAN LI UNI FAN SL-INF WIRELESS 120 3x120mm BLACK G99.12SLIN1W3B.00
- Бар
- Коды:157862176
64 327 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
🚀 **Lian Li UNI FAN SL-INF WIRELESS 120 3x120mm BLACK** — компьютеріңіздің салқындату стандарттары мен эстетикасын қайта қарастыратын өнімділігі жоғары желдеткіштер жинағы!
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Сымсыз басқару:** Lian Li құрылғыларының 10 тобына дейін 2,4 гГц жиілікте айналу жылдамдығын және RGB жарықтандыруды оңай реттеңіз.
* **Инновациялық RGB-жарықтандыру:** Үш жеке басқарылатын жарықтандыру аймағы, соның ішінде қалақтардағы, тораптағы және бүйірлік жолақтардағы шексіз айна эффектісі керемет көрнекі тереңдік жасайды.
* **Тыныш және тиімді жұмыс:** Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) радиаторлар мен тығыз оралған корпустар үшін өте қолайлы тегіс және дыбыссыз айналуды қамтамасыз етеді.
* **Айналымдарды автоматты реттеу (PWM):** Өнімділік пен шу арасындағы оңтайлы тепе-теңдік үшін айналу жылдамдығын 200-ден 2300 айн/мин-ге дейін дәл басқарыңыз.
* **Жоғары ауа ағыны:** Бар болғаны 29.2 dbA шу деңгейінде максималды ауа ағыны 67 CFM.
* **Оңай орнату:** Артқы USB порты немесе ішкі USB 2.0 + PWM арқылы қосылған ықшам сымсыз қабылдағыш.
🔥 Қара түсті 120 мм үш желдеткіштен тұратын бұл жинақ жоғары салқындатуды қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар динамикалық және реттелетін артқы жарықтың арқасында жүйелік блокты өнер туындысына айналдырады. Өнімділікті, тыныштықты және мінсіз стильді бағалайтындар үшін тамаша таңдау!
✨ **Негізгі ерекшеліктері:**
* **Сымсыз басқару:** Lian Li құрылғыларының 10 тобына дейін 2,4 гГц жиілікте айналу жылдамдығын және RGB жарықтандыруды оңай реттеңіз.
* **Инновациялық RGB-жарықтандыру:** Үш жеке басқарылатын жарықтандыру аймағы, соның ішінде қалақтардағы, тораптағы және бүйірлік жолақтардағы шексіз айна эффектісі керемет көрнекі тереңдік жасайды.
* **Тыныш және тиімді жұмыс:** Гидродинамикалық мойынтірек (FDB) радиаторлар мен тығыз оралған корпустар үшін өте қолайлы тегіс және дыбыссыз айналуды қамтамасыз етеді.
* **Айналымдарды автоматты реттеу (PWM):** Өнімділік пен шу арасындағы оңтайлы тепе-теңдік үшін айналу жылдамдығын 200-ден 2300 айн/мин-ге дейін дәл басқарыңыз.
* **Жоғары ауа ағыны:** Бар болғаны 29.2 dbA шу деңгейінде максималды ауа ағыны 67 CFM.
* **Оңай орнату:** Артқы USB порты немесе ішкі USB 2.0 + PWM арқылы қосылған ықшам сымсыз қабылдағыш.
🔥 Қара түсті 120 мм үш желдеткіштен тұратын бұл жинақ жоғары салқындатуды қамтамасыз етіп қана қоймайды, сонымен қатар динамикалық және реттелетін артқы жарықтың арқасында жүйелік блокты өнер туындысына айналдырады. Өнімділікті, тыныштықты және мінсіз стильді бағалайтындар үшін тамаша таңдау!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lian Li |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2300 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29.2 дБ |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Максималды жылдамдықтағы ауа ағыны | 67 CFM |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Жинақтау | 3 желдеткіш 120 мм, сымсыз контроллер/қабылдағыш |
| Қосқыш | 4-pin PWM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Желдеткіштің өлшемі | 120х120 мм |
| Айналымдарды реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіштің қалыңдығы | 28 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 64 327 ₸





